Skip to main content

КАБІНЕТИ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Кабінети ультразвукової та функціональної діагностики є структурним підрозділом лікарні, що забезпечує діагностичну допомогу хворим стаціонару.

Кабінети розміщуються на першому поверсі лікарні в спеціально обладнаному для цієї мети приміщеннях. Кабінети обладнанні сучасною медичною апаратурою.

Очолює кабінети – лікар вищої категорії Мороз Катерина Леонідівна.

В кабінеті функціональної діагностики проводяться такі дослідження: електрокардіографія, електрокардіографія по Небу, електрокардіографія по Слопаку, реовазографія нижніх та верхніх кінцівок, спірометрія. В кабінеті ультразвукової діагностики проводяться наступні дослідження: магістральні сосуди нижніх та верхніх кінцівок, магістральні судини черевної порожнини, судини каротидної зони, печінка, жовчний міхур та поза печінкові жовчні ходи, жовчний міхур з навантаженням, підшлункова залоза, селезінка, черевна порожнина та поза черевна порожнина, нирки, передміхурова залоза, сечовий міхур, матка та яєчники, очні яблука, щитоподібна залоза, слинні залози, лімфатичні вузли, м*які тканини, суглоби, плевральні порожнини.