Skip to main content

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Завідувач гастроентерологічним відділенням Лазуткіна Олена Андріївна – лікар гастроентеролог вищої категорії, лікар ендоскопіст вищої категорії, загальний стаж – 40 років.

Співробітники:
  1. Таран Юлія Юріївна – лікар гастроентеролог вищої категорії, загальний стаж – 18 років.
  2. Безсонова Ольга Віталіївна – лікар гастроентеролог вищої категорії, загальний стаж – 16 років.
  3. Малишев Георгій Михайлович – лікар ендоскопіст вищої категорії, лікар гастроентеролог. Загальний стаж роботи 16 р.
  4. Старша медична сестра Курускова Оксана Вікторівна – медична сестра вищої категорії, загальний стаж 29 років.

Контакти відділення: +38 (057) 725-51-27

Години відвідування: Пн-Нд з 8.00 до 19.00

Відділення розташоване на четвертому поверсі.

Відділення надає сучасну висококваліфіковану та спеціалізовану гастроентерологічну допомогу хворим у плановому порядку.

Планова госпіталізація відбувається за направленням медичних організацій державної системи охорони здоров’я м. Харкова та в порядку самозвернення.

Висока поширеність захворювань травної системи, включаючи передракові стани, являють собою реальну загрозу для людини. Наша мета допомогти кожному, хто потребує сучасної якісної діагностики та ефективного лікування захворювань шлунково-кишкового тракту відповідно до доказової медицини, запропонують оптимальний індивідуальний варіант лікування.

Команда кваліфікованих фахівців надає допомогу пацієнтам з захворюваннями стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, патологією печінки та жовчного міхура, підшлункової залози, з функціональними та запальними захворюваннями кишечника, передраковими станами ШКТ, супутньою патологією в поєднанні з гастроентерологічними захворюваннями, та проводить реабілітаційне лікування післяопераційних хворих.

Для постановки діагнозу в розпорядженні лікарів гастроентерологічного відділення є:

  1. Ендоскопічні дослідження шлунково-кишкового тракту: езофагогастродуоденоскопія з можливістю визначення ступені обсіменіння слизової оболонки Helicobacter pylori, хромоендоскопія, дуоденоскопія, ректосігмоскопія, колоноскопія з можливістю взяття біопсії;
  2. Багатофазне дуоденальне зондування з лабораторним дослідженням жовчі;
  3. УЗД органів черевної порожнини, заочеревинного простору, малого тазу;
  4. Рентгенологічне дослідження середостіння, стравоходу, шлунка, кишечника;
  5. Лабораторні методи дослідження з використанням методів експрес діагностики, оцінка патологічної мікрофлори кишечника з визначенням чутливості до антибіотиків.

Послугами гастроентерологічного відділення можуть скористатися як пацієнт, так і лікар будь-якого медичного закладу, зіткнувшись із складним випадком у своїй практиці.