Skip to main content

АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Анестезіологічне відділення з палатами інтенсивної терапії (ПІТ) КНП «Міської багатопрофільної лікарні №18» Харківської міської ради надає висококваліфіковану цілодобову невідкладну медичну допомогу, а також забезпечує анестезіологічний супровід планових та ургентних хірургічних та травматологічних операцій, післяопераційне інтенсивне лікування та нагляд за тяжкохворими.

Колектив анестезіологічного відділення складається з 2 лікарів та 10 медичних сестер-анестезистів.

Завідувач анестезіологічним відділенням Хворостінко Богдан Миколайович, лікар вищої категорії, стаж роботи 23 роки.

Лікар-анестезіолог Клочко Марина Вікентіївна, лікар першої категорії, стаж роботи 20 років.

Старша медична сестра Криворучко Марія Іванівна, медична сестра вищої категорії, стаж роботи 47 років.

В анестезіологічному відділенні проводиться анестезіологічний супровід у плановій хірургічній операційній, ургентній хірургічній операційній, малій гнійній операційній та травматологічній операційній. Виконуються загальна багатокомпонентна анестезія з штучною вентиляцією легенів з використанням внутрішньовенних анестетиків та газоподібних (севоран); провідникова анестезія на верхніх та нижніх кінцівках; епідуральна анестезія; спинномозкова анестезія; внутрішньовенна анестезія та комбіновані види анестезій.

В ПІТі на 6 ліжках проводиться цілодобове надання невідкладної медичної та реанімаційної допомоги хворим лікарні та нагляд за післяопераційними та тяжкохворими пацієнтами.

Час спілкування з родичами: з 8:00 до 8:30 та з 14:00 до 14:30